Doradztwo księgowe

Kancelaria PIT dostarcza usługi doradcze dla podmiotów gospodarczych. W ramach naszych usług staramy się wspierać rozwój przedsiębiorstwa od momentu rozpoczęcia jego działalności. Pomagamy naszym Klientom dokonać najdogodniejszych dla nich rozwiązań podatkowych. Współpracujemy w zakresie usług outsourcingowych z firmami z branży prawniczej, informatycznej oraz notarialnej. Cechuje nas indywidulane podejście do klienta, staramy się aby posiadane informacje przekazać w najbardziej korzystniej formie. Mamy również możliwość pośredniczyć w polecaniu pracowników do różnych branż działalności szczególnie z zakresu usług budowlanych,  transportowych.  Prowadzimy również rozliczenia dla osób indywidualnych osiągających dochody poza granicami kraju min. w Holandii, Belgii, Niemiec, Austrii, Stanów Zjednoczonych. Pomagamy wdrażać przepisy dot. Nowego Ładu, posiadamy opracowne kalkulatory które pozwolą przybliżyć wysokość obciążeń fiskalnych jakie będą osiągali zarówno Pracownicy jak i Pracodawcy. Nowy Ład 2022 niesie za sobą sporą ilosć nowych przepisów które wymagają dużego zaangażowania po stronie biur rachunkowych, doradców podatkowych, dyrektorów finansowych oraz osób zarządzających firmami aby wprowadzić optymalizację podatkową w sposób który nie spowoduje zwiększenia obciażeń podatkowych. Szczególnym elementem który cechuję nasze biuro rachunkowe od konkurencji jest szeroko zakrojona współpraca z kancelariami adwokackimi, doradcami podatkowymi oraz Posłami na Sejm. Szczególnie uznanym doradcą podatkowym jest kancelaria podatkowa prowadzona przez  Sławomira Mentzena z Torunia. Obecne przepisy "Nowy Ład" zmuszają każdego z Przedsiebiorców do przeanalizowania swojej formy opodatkowania podatkiem dochodowym. Jedną z najpopularniejszych form zyskał ryczałt od przychodów ewidencjonowanych który jest liderem pod względem zmian form opodatkowania. Ta forma niesie ze sobą urposzczenie w rozliczaniu oraz klarowną strukturę łatwą do skontrolowania przez organy Urzędów Skarbowych.

 

 • porady i opinie, wyjaśnienia z zakresu zobowiązań podatkowych
 • kompleksową obsługę powstających podmiotów: pomoc w wyborze formy prawnej, formy opodatkowania, przeprowadzenie procedur rejestracyjnych
 • uczestnictwo w postępowaniach kontrolnych, podatkowych
 • reprezentowanie przed organami skarbowymi
 • pozyskiwanie opinii Urzędu Skarbowego w sytuacjach braku jednoznacznej wykładni prawa podatkowego
 • sporządzanie deklaracji podatkowych - pełny zakres:
 • konsultacje z zakresu korzystania z ulg i odliczeń od podatku
 • sporządzanie rozliczeń rocznych PIT i CIT
 • optymalizacja podatkowa
 • i inne czynności, na które zezwala ustawa o doradztwie podatkowym.

Ciekawe strony:

Dane kontaktowe:

Kancelaria Rachunkowa PIT

mgr Jacek Kotowicz cert. Min. Fin.

ul. Wałowa 19/7

33-100 Tarnów

tel. kom. 506-916-375

tel. +48 (14) 692-82-35

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem celem przedstawienia spersonalizowanej oferty.

Wypełnij formularz szybkiego kontaktu

Znajdź nas na mapie

Godziny otwarcia pn-pt 09:00-17:00

 

Długoterminowy sukces i wzrost wartości przedsiębiorstwa zależy od zrównoważonego rozwoju wszystkich obszarów działalności gospodarczej w tym księgowości. Szczególnym elementem który cechuję nasze biuro rachunkowe od konkurencji jest szeroko zakrojona współpraca z kancelariami adwokackimi, doradcami podatkowymi oraz Posłami na Sejm. Szczególnie uznanym doradcą podatkowym jest kancelaria podatkowa prowadzona przez  Sławomira Mentzena z Torunia. Obecne przepisy "Nowy Ład" zmuszają każdego z Przedsiebiorców do przeanalizowania swojej formy opodatkowania podatkiem dochodowym. Jedną z najpopularniejszych form zyskał ryczałt od przychodów ewidencjonowanych który jest liderem pod względem zmian form opodatkowania. Ta forma niesie ze sobą urposzczenie w rozliczaniu oraz klarowną strukturę łatwą do skontrolowania przez organy Urzędów Skarbowych.

Nasi klienci zyskują profesjonalną obsługę oraz nadzór biegłego rewidenta nad czynnościami księgowymi.

Często pośredniczymy w polecaniu usług z poza naszej branży księgowej do innych podmiotów min. z zakresu prawa, leasingu, bankowości.

 

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym usługom pomożemy Państwu zrealizować zamierzone cele biznesowe.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • jesteśmy na rynku od wielu lat
 • mamy dziesiątki zadowolonych Klientów
 • bogate doświadczenie
 • fachową obsługę
Go to top