Doradztwo księgowe

Kancelaria PIT dostarcza usługi doradcze dla podmiotów gospodarczych. W ramach naszych usług staramy się wspierać rozwój przedsiębiorstwa od momentu rozpoczęcia jego działalności. Pomagamy naszym Klientom dokonać najdogodniejszych dla nich rozwiązań podatkowych. Współpracujemy w zakresie usług outsourcingowych z firmami z branży prawniczej, informatycznej oraz notarialnej. Cechuje nas indywidulane podejście do klienta, staramy się aby posiadane informacje przekazać w najbardziej korzystniej formie. Mamy również możliwość pośredniczyć w polecaniu pracowników do różnych branż działalności szczególnie z zakresu usług budowlanych,  transportowych.  Prowadzimy również rozliczenia dla osób indywidualnych osiągających dochody poza granicami kraju min. w Holandii, Belgii, Niemiec, Austrii, Stanów Zjednoczonych. Pomagamy wdrażać przepisy dot. Nowego Ładu, posiadamy opracowne kalkulatory które pozwolą przybliżyć wysokość obciążeń fiskalnych jakie będą osiągali zarówno Pracownicy jak i Pracodawcy. Nowy Ład 2022 niesie za sobą sporą ilosć nowych przepisów które wymagają dużego zaangażowania po stronie biur rachunkowych, doradców podatkowych, dyrektorów finansowych oraz osób zarządzających firmami aby wprowadzić optymalizację podatkową w sposób który nie spowoduje zwiększenia obciażeń podatkowych. Szczególnym elementem który cechuję nasze biuro rachunkowe od konkurencji jest szeroko zakrojona współpraca z kancelariami adwokackimi, doradcami podatkowymi oraz Posłami na Sejm. Szczególnie uznanym doradcą podatkowym jest kancelaria podatkowa prowadzona przez  Sławomira Mentzena z Torunia. Obecne przepisy "Nowy Ład" zmuszają każdego z Przedsiebiorców do przeanalizowania swojej formy opodatkowania podatkiem dochodowym. Jedną z najpopularniejszych form zyskał ryczałt od przychodów ewidencjonowanych który jest liderem pod względem zmian form opodatkowania. Ta forma niesie ze sobą urposzczenie w rozliczaniu oraz klarowną strukturę łatwą do skontrolowania przez organy Urzędów Skarbowych.

 

 • porady i opinie, wyjaśnienia z zakresu zobowiązań podatkowych
 • kompleksową obsługę powstających podmiotów: pomoc w wyborze formy prawnej, formy opodatkowania, przeprowadzenie procedur rejestracyjnych
 • uczestnictwo w postępowaniach kontrolnych, podatkowych
 • reprezentowanie przed organami skarbowymi
 • pozyskiwanie opinii Urzędu Skarbowego w sytuacjach braku jednoznacznej wykładni prawa podatkowego
 • sporządzanie deklaracji podatkowych - pełny zakres:
 • konsultacje z zakresu korzystania z ulg i odliczeń od podatku
 • sporządzanie rozliczeń rocznych PIT i CIT
 • optymalizacja podatkowa
 • i inne czynności, na które zezwala ustawa o doradztwie podatkowym.

Ciekawe strony:

Dane kontaktowe:

Kancelaria Rachunkowa PIT

mgr Jacek Kotowicz cert. Min. Fin.

ul. Wałowa 19/7

33-100 Tarnów

tel. kom. 506-916-375

tel. +48 (14) 692-82-35

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem celem przedstawienia spersonalizowanej oferty.

Wypełnij formularz szybkiego kontaktu

Znajdź nas na mapie

Godziny otwarcia pn-pt 09:00-17:00

 

Długoterminowy sukces i wzrost wartości przedsiębiorstwa zależy od zrównoważonego rozwoju wszystkich obszarów działalności gospodarczej w tym księgowości. Szczególnym elementem który cechuję nasze biuro rachunkowe od konkurencji jest szeroko zakrojona współpraca z kancelariami adwokackimi, doradcami podatkowymi oraz Posłami na Sejm. Szczególnie uznanym doradcą podatkowym jest kancelaria podatkowa prowadzona przez  Sławomira Mentzena z Torunia. Obecne przepisy "Nowy Ład" zmuszają każdego z Przedsiebiorców do przeanalizowania swojej formy opodatkowania podatkiem dochodowym. Jedną z najpopularniejszych form zyskał ryczałt od przychodów ewidencjonowanych który jest liderem pod względem zmian form opodatkowania. Ta forma niesie ze sobą urposzczenie w rozliczaniu oraz klarowną strukturę łatwą do skontrolowania przez organy Urzędów Skarbowych.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym usługom pomożemy Państwu zrealizować zamierzone cele biznesowe.

Nasi klienci zyskują profesjonalną obsługę oraz nadzór biegłego rewidenta nad czynnościami księgowymi.

Często pośredniczymy w polecaniu usług z poza naszej branży księgowej do innych podmiotów min. z zakresu prawa, leasingu, bankowości.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

 • jesteśmy na rynku od wielu lat
 • mamy dziesiątki zadowolonych Klientów
 • bogate doświadczenie
 • fachową obsługę
Go to top